andrews_answer (andrews_answer) wrote,
andrews_answer
andrews_answer

Душеспасительное

Рекомендую, хорошо все, но местами просто ядрачистыйизумруд.
Там були і матеріально-технічні цінності, в тому числі якась кількість телевізорів, кондиціонерів, камер, системних блоків, повноцінних обчислювальних комплексів, дуже серйозна техніка для тиражування матеріалів, вартість десь 500 тисяч гривень за одні машину.
Їх системно грабували певний період люди, які себе називали комендантами тих приміщень. Зараз по цьому порушені кримінальні справи, будемо шукати те, що викрадалося. Але те, що там робилося, робилося під прикриттям абсолютно кримінальних елементів, не майданівців, які воювали, а тих, хто під Майдан підлаштувався. Якийсь період там в підвалі працював цех по виробництву наркотичних засобів, там були великі запаси "коктейлю Молотова".
Також говорили, що в підвалах Київради була виявлена кімната тортур. Це правда?
Будь-яку кімнату можна перетворити в кімнату кохання і в кімнату тортур. Немає там такого. Я так розумію, що якщо це кімната тортур, то там має якась диба стояти чи щось таке – немає там такого. Я такого там не бачив.
Але, звісно, можна в якійсь кімнаті когось побити. Я чув про те, що в період перебування там "Нарнії" і "Білого молота" там когось закривали на годину чи на якийсь час. Кажуть, що їх закривали в низці кімнат, але це не були спеціалізовані кімнати, там просто вікон немає, тому вони підходили для закривання людей. Але то їхні внутрішні нюанси, сьогодні "Нарнія" переїхала на Труханів острів, "Білий молот" заходить іноді, а так там сотня Лева знаходиться.


Кто-то тут спрашивал недавно, чего у москалей такая пропаганда унылая. Спрошу и я - а зачем, собственно, платить больше? В этой ситуации главное не мешать, как по мне.
Tags: оборжаться, пни упавшего
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Гениальное

  Не совсем понимаю - они хвастаются или жалуются? В любом случае - ставим всем подобным гениям веселую песенку. Даже две песенки. И просто…

 • Спорное

  (вздохнув) Вынужден оспорить ряд ключевых моментов небольшого, но душеспасительного поста. Во-первых, категорически не согласен с этим…

 • Роботовое

  Слава роботам! Поставим победителю веселую песенку.

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments