andrews_answer (andrews_answer) wrote,
andrews_answer
andrews_answer

Альтернативное

АААААААА!!! Потому под катомЪ.З делікатністю офіцера, Скоропадський повільно задер її спідницю і опустив трусики донизу. Він ніжно провів долонями по її сідницях, насолоджуючись їхньою пружністю і красою. "Ах!" - сказав гетьман - "Какоє ето счастіє любоваться вамі!" Потім схаменувся і повторив це українською.

М'який Винниченко, різкий Петлюра і вмілий Скоропадський торкалися неї утрьох, водночас. Вони робили що хотіли. Жоден куточок її тіла не сховався від чоловічих рук. Винниченко допоміг Петлюрі стягнути з Марiйки блузку та розстебнути ліфчик. Скоропадський зняв з неї спідницю. Тепер вона стояла перед ними голою.

Чоловіки й не думали зупинятися. Їхні жадібні губи та язики ковзали тілом дівчини. Невміло, зашвидко, але... так було треба. "Це не мені треба, - думала Марійка. - Це - для України!" І вона забула про власні бажання. Головне тепер - це вони, оці троє, від яких залежить наше майбутня!

Трохи нахилившись уперед, вона цілувала Винниченка - усюди. Вона стискала ротом чоловічі соски, лизала його шию і вуха, цілувала живіт... Потім її губи знайшли його гарячий жезл. Потім вона втратила почуття часу та простору. Марійка відчула, як чийся напружений прутень вперся поміж її сідницями. Інший тикався десь знизу, ніби розшукуючи вхід до її піхви. І вона допомогла йому рукою. Той різко врізався у Марiйчине тіло, і та зрозуміла, що прутень належав Петлюрі. Вона продовжувала пестити ротом прутень Винниченка. Той тихо стогнав і вдячно гладив дівчину по голові. Там часом орган Скоропадського почав повільно входити до неї ззаду. Гетьман не поспішав. Він рухався міліметр за міліметром. Але й не зупинявся. Очі заволокло туманом. У голові шуміло. Тільки б витримати! Не втратити тяму. Ти! Мусиш! Триматися! Швидше б... вони... кінчили...Как вы понимаете, фраза "Це - для України!" уже никогда не будет прежней.
Tags: оборжаться, пни упавшего
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Самолетиковое

  Внезапный субботний самолетик. Предлагаю немного отдохнуть от реактивного безумия и уделить внимание безумию гидропланному. Тем более люди…

 • Борцунское

  Котики так котики.

 • Диалектическое

  Просто такЪ.

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 37 comments

Recent Posts from This Journal

 • Самолетиковое

  Внезапный субботний самолетик. Предлагаю немного отдохнуть от реактивного безумия и уделить внимание безумию гидропланному. Тем более люди…

 • Борцунское

  Котики так котики.

 • Диалектическое

  Просто такЪ.